Terug

Drie werven tegelijk van start in Aalst

28 september 2026 14:47
Drie werven tegelijk van start in Aalst
Drie werven tegelijk van start in Aalst

AALST - In Aalst zijn maandag op drie plaatsen nieuwe stappen gezet in belangrijke infrastructuurwerken. Schepen van Mobiliteit Iwein De Koninck (CD&V) geeft een stand van zaken.

In de Gentsestraat is de vierde en laatste fase van de werken gestart. De aannemer werkt momenteel aan het gedeelte tussen het kruispunt met Klein Parksken en huisnummer 75.

Ook in de Bremtstraat en Tolstraat zijn de werken begonnen. Die worden uitgevoerd in vier fases. De straten krijgen een gescheiden riolering en nieuwe verharding. Daarbij wordt volgens de stad extra aandacht besteed aan verkeersveiligheid en leefbaarheid.

Op de Grote Markt is SOLVA intussen gestart met archeologische opgravingen ter hoogte van het Oud Stadhuis. Die opgravingen vormen een eerste stap in de voorbereiding van de geplande heraanleg van de Grote Markt.

“Mooi om te zien dat de verschillende werken volgens planning van start gaan en de communicatie en omleidingen vlot en correct zijn voorbereid”, zegt schepen Iwein De Koninck. “Knap werk van onze stadsdiensten en aannemers.”

Bron Gazet Ajoin