Terug

Openluchtcinema brengt ‘Marty Supreme’ naar Kasteeldomein Ronsevaal

20 augustus 2026 11:00
Openluchtcinema brengt ‘Marty Supreme’ naar Kasteeldomein Ronsevaal
Openluchtcinema brengt ‘Marty Supreme’ naar Kasteeldomein Ronsevaal

AALST – Liefhebbers van film, tafeltennis en erfgoed kunnen binnenkort terecht op een bijzondere locatie. De Vrienden van NW Aalst organiseren samen met UNIZO Aalst, Rotary Aalst Noord en TTC Aalst een openluchtvertoning van Marty Supreme in het historische Kasteeldomein Ronsevaal.

De deuren openen op donderdag 3 september 2026 om 19.30 uur. Voor de film kunnen bezoekers kennismaken met TTC Aalst, dat een tafeltennisdemo brengt. Wie wil, kan zelf de batjes bovenhalen voor een forehand, backhand of smash. De film start om 20.30 uur en eindigt rond 23.30 uur.

Marty Supreme van regisseur Josh Safdie vertelt het verhaal van Marty Mauser, een schoenverkoper die uitgroeit tot een tafeltennissensatie. Timothée Chalamet vertolkt de eigenzinnige antiheld. De film kreeg negen Oscarnominaties in 2026, waaronder die voor Beste Film en Beste Acteur.

Bezoekers krijgen bij aankomst een drankje. Een stoel wordt voorzien, al raden de organisatoren aan om een kussentje en dekentje mee te brengen. Omdat de parkeermogelijkheden beperkt zijn, wordt aangeraden om met de fiets te komen.

De opbrengst van de avond gaat naar de participatieve werking van NW , waarmee filmprogramma’s toegankelijk worden gemaakt voor doelgroepen die er anders moeilijk toegang toe hebben.

Praktische informatie:
Donderdag 3 september 2026 - 19.30 tot 23.30 uur
Kasteeldomein Ronsevaal Brusselbaan 211, 9300 Aalst
Tickets: https://www.unizo.be/form/schrijf-je-hier-in-voor-de-cinem

Foto' Cinema Op Dreef, 2023' ©Iwein De Keyzer

Bron Gazet Ajoin