Terug

Spoken, heksen en Halloweenpret tijdens eerste ‘Aalst Griezelt’

22 oktober 2026 14:05
Spoken, heksen en Halloweenpret tijdens eerste ‘Aalst Griezelt’
Spoken, heksen en Halloweenpret tijdens eerste ‘Aalst Griezelt’

AALST – Spoken in de winkelstraten, heksen op de hoek en griezelige verrassingen achter elke etalage. Op zaterdag 31 oktober verandert het centrum van Aalst voor het eerst in een Halloweenparcours. Handelaarsvereniging District A en negen winkelstraten bundelen de krachten voor ‘Aalst Griezelt’, een nieuwe Halloweenactie vol animatie, sfeer en verrassingen.

Tussen 11 en 17 uur duiken allerlei griezelige figuren op in de winkelstraten. Bezoekers kunnen oog in oog komen te staan met spoken, heksen en andere Halloweenpersonages. Ook gezinnen met kinderen kunnen zorgeloos meegenieten, want de animatie wordt bewust niet té eng.

Ook de Kerkstraat doet mee aan het griezelfeest. De Music Club zorgt er voor extra spanning met spooky muziek, rookkanonnen en aangepaste cocktails.

Met ‘Aalst Griezelt’ willen District A en de negen deelnemende winkelstraten van Halloween een belevenis maken voor jong en oud. Het doel: het centrum laten bruisen, bezoekers verrassen en winkelen combineren met een flinke dosis Halloweenpret.

Foto Swirko

Bron Gazet Ajoin